Innowacje

Tężnia

Lavender 3 został wyposażony w filtr wkładki chłodzącej, który działa jak współczesne tężnie i jest nośnikiem dla wytworzonej mikroflory.

Turbina

Jednym z kluczowych elementów budowy hybrydowego oczyszczacza powietrza HAP Aria jest turbina. Dzięki niej przepływ powietrza jest zdecydowanie korzystniejszy niż w klasycznych, dostępnych na rynku oczyszczaczach.

Bio-box

Bio-box jest innowacyjnym i najistotniejszym podzespołem w zielonym oczyszczaczu powietrza Lavender 3. Jest to moduł, który wytwarza wewnątrz urządzenia bogatą mikroflorę pełną mikroorganizmów.

Air booster

Air booster to kanał bezpośrednio łączący turbinę z modułem donicy. Powietrze sprężone przez turbinę jest wypychane przez air booster bezpośrednio do modułu donicy. Wzmocniony strumień powietrza podrywa i przyspiesza naturalny obieg powietrza (efekt kominowy) potęgując jego wydajność. Powietrze wtłaczane do modułu donicy opływa korzenie rośliny nanosząc metale ciężkie, formaldehydy i cząstki benzenu na fitostrefę korzeni rośliny, gdzie ulegają one metabolizacji. Cząsteczki zostają wchłonięte przez roślinę, i przetworzone w część zieloną rośliny.

Aria

Aria to hybrydowy oczyszczacz powietrza, który wykrywa i eliminuje 99% wszystkich zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach, wtapiając się w zen Twojego domu. Urządzenie łączy ze sobą klasyczną technologię mechanicznego oczyszczania powietrza z wykorzystaniem właściwości fitoremediacyjnych roślin, które eliminują zanieczyszczenia w glebie, wodzie lub powietrzu. Aria wykorzystuje tę naturalną moc, aby wyeliminować zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach.