Osaka 6

blue_dot_black_name
https://i1.wp.com/mateko.pl/wp-content/uploads/2016/06/cropped-BRMczerwiec_kwadrat.png?w=640
osaka pasek

NOWOCZESNA, EFEKTYWNA ORAZ OSZCZĘDNA POMPA CIEPŁA Z JAPONII

Urządzenie Osaka o mocy 6 kW zostało wyprodukowane w Kraju Kwitnącej Wiśni, która tak jak BLAUPUNKT słynie z precyzji, wysokiej jakości i perfekcji. Pompa ciepła typu powietrze-woda to oszczędne źródło mocy. Wykorzystuje zaawansowane technologie, które umożliwiają odzyskiwanie naturalnej energii zmagazynowanej w powietrzu.

Osaka 6 jest jednym z najtańszych sposobów na elektryczne ogrzewanie budynku. Została wyposażona w wysoce skuteczny wodny wymiennik ciepła, pompę DC oraz silnik wentylatora DC.

W odróżnieniu do tradycyjnych metod ogrzewania, pompa ciepła BLAUPUNKT, cechuje się kompletnie bezobsługową oraz cichą pracą, gdyż wszystkie elementy hydrauliczne zostały zamknięte w jednostce zewnętrznej.

FUNKCJE

  • MONOBLOC to oszczędność miejsca, czasu oraz kosztów instalacji. System monoblok to technologia szybkiego i prostego montażu oraz bezpośrednie podłączenie jednostki zewnętrznej do urządzeń grzewczych czy chłodzących i zbiornika CWU, a także niskie koszty utrzymania i wysoki komfort serwisowy.
  • SLEEP MODE zapewnia komfortową temperaturę podczas snu przy minimalnym dźwięku.
  • SYSTEM INWERTEROWY - wygodne dostosowywanie zużycia energii do potrzeb. Układ inwerterowy, stosowany do tej pory przede wszystkim w systemach klimatyzacyjnych, gwarantuje płynną regulację mocy grzania lub chłodzenia, w przedziale od 30 do 100% poboru mocy.
  • QUIET OPERATION – wyjątkowo cichą, a jednocześnie bardzo wydajną pracę, zapewniają innowacyjne wentylatory z piórami w kształcie skrzydeł.
  • TIMER MODE – daje możliwość zaprogramowania urządzenia tak, by samoczynnie włączył lub wyłączył się po upływnie ustalonego okresu czasu.
  • EXTRA WFFICIENT – zastosowanie technologii inwerterowej oraz efektywnego wodnego wymiennika ciepła i wentylatorów DC zapewnia niesamowitą wydajność połączoną z ponadprzeciętną oszczędnością energii elektrycznej.
  • PRZEWODOWY STEROWNIK – duży, przejrzysty wyświetlacz z ultra jasnymi kolorami i wyraźnymi literami, daje możliwość zaprogramowania urządzenia według indywidualnych potrzeb użytkowania.
  • ODWRÓCONY OBIEG TERMODYNAMICZNY - gwarantuje w gorących porach roku, utrzymanie pełnej mocy chłodniczej przy jednoczesnej produkcji ciepłej wody użytkowej, a w sezonie grzewczym cieplnej, równolegle i nieprzerwanie zapewniając CWU.
osaka speci