Osaka 10

blue_dot_black_name
https://i1.wp.com/mateko.pl/wp-content/uploads/2016/06/cropped-BRMczerwiec_kwadrat.png?w=640
osaka pasek

INNOWACYJNA, CICHA ORAZ WYDAJNA POMPA CIEPŁA Z JAPONII

Pompa ciepła Osaka o mocy 10 kW została wyprodukowane w Kraju Kwitnącej Wiśni, słynącym, tak jak BLAUPUNKT, z precyzji, wysokiej jakości i perfekcji. Urządzenie typu powietrze-woda jest oszczędnym źródłem mocy, wykorzystującym zaawansowane technologie, które dają możliwość odzyskiwania naturalnej energii zmagazynowanej w powietrzu.

Urządzenie Osaka 10 zostało wyposażona w wysoce skuteczny wodny wymiennik ciepła, pompę DC oraz silnik wentylatora DC, dzięki czemu jest jednym z najtańszych sposobów na elektryczne ogrzewanie lub schłodzenie budynku.

Zamknięcie wszystkich elementów hydraulicznych w jednostce zewnętrznej, sprawia, że proces instalacji urządzenia BLAUPUNKT oraz jego konserwacja i serwis są wyjątkowo łatwe i zajmują mało czasu. Pracę urządzenia usprawnia dodatkowo intuicyjny, czytelny wyświetlacz.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod ogrzewania, pompa ciepła Osaka 10, charakteryzuje się całkowicie bezobsługową pracą oraz jest wyjątkowo cicha, dzięki czemu nie zakłóca spokoju nawet podczas snu.

FUNKCJE

  • MONOBLOC to technologia szybkiego i prostego montażu oraz bezpośrednie podłączenie jednostki zewnętrznej do urządzeń grzewczych czy chłodzących i zbiornika CWU, a także niskie koszty utrzymania i wysoki komfort serwisowy.
  • SLEEP MODE gwarantuje komfortową temperaturę podczas snu przy minimalnym dźwięku.
  • QUIET OPERATION – wyjątkowo cichą, a jednocześnie bardzo wydajną pracę, zapewniają innowacyjne wentylatory z piórami w kształcie skrzydeł.
  • SYSTEM INWERTEROWY - wygodne dostosowywanie zużycia energii do potrzeb. Układ inwerterowy, stosowany do tej pory przede wszystkim w systemach klimatyzacyjnych, gwarantuje płynną regulację mocy grzania lub chłodzenia, w przedziale od 30 do 100% poboru mocy.
  • TIMER MODE – daje możliwość zaprogramowania urządzenia tak, by samoczynnie włączył lub wyłączył się po upływnie ustalonego okresu czasu.
  • EXTRA WFFICIENT – zastosowanie technologii inwerterowej oraz efektywnego wodnego wymiennika ciepła i wentylatorów DC zapewnia niesamowitą wydajność połączoną z ponadprzeciętną oszczędnością energii elektrycznej.
  • PRZEWODOWY STEROWNIK – czytelny wyświetlacz z ultra jasnymi kolorami i wyraźnymi literami, daje możliwość zaprogramowania urządzenia według indywidualnych potrzeb użytkowania.
  • ODWRÓCONY OBIEG TERMODYNAMICZNY - powoduje, że w gorących porach roku, pompa ciepła utrzymuje pełną moc chłodniczą przy jednoczesnej produkcji ciepłej wody użytkowej, a w sezonie grzewczym cieplną, równolegle i nieprzerwanie zapewniając CWU.
Osaka 10 Specyfikacja techncizna