Moby Blue 1012W

170419-AGU-strona blaupunkt MB1012W_0

Moby Blue 1012W to prawdziwa rewolucja na rynku. Inteligentna technologia umożliwia zdalne sterowanie klimatyzatorem za pomocą smartfona lub tabletu. Intuicyjna aplikacja mobilna, dostępna zarówno w systemie iOS jak i Android, pozwala zdalnie zarządzać klimatyzatorem, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajduje użytkownik. Dzięki temu będzie można korzystać z bogatej listy funkcji klimatyzatora (włączyć, wyłączyć, zmienić tryb pracy) w drodze do domu czy biura.

1012W łączy w sobie cztery funkcje – efektywne chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację, co sprawia, że jest uniwersalnym urządzeniem klimatyzacyjnym. Równomierne rozprowadzenie powietrza po pomieszczeniu zapewnia funkcja Swing, tworząc przy tym komfortowy mikroklimat. Timer Mode pozwala zaprogramować włączenie lub wyłączenie urządzenia z opóźnieniem czasowym dla wybranego trybu np. chłodzenia. Dzięki temu można cieszyć się odpowiednią temperaturą pomieszczenia po powrocie do domu przy jednoczesnej oszczędności energii.

Moby Blue 1012W należy do najwyższej klasy energetycznej A+ oraz posiada odpowiednie etykiety energetyczne UE.

Hidden Display podkreśla designerski charakter urządzenia. Wkomponowany w przedni panel wyświetlacz LED, który emituje delikatne białe światło, czyni klimatyzator niezwykle nowoczesnym elementem wystroju wnętrza.

Niezależne osuszanie pozwoli zredukować poziom wilgoci w pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się w okresach deszczowych, by przywrócić optymalną wilgotność powietrza.

Urządzenie nie potrzebuje specjalistycznej instalacji, a jego obsługa jest niezwykle prosta. Kółka i uchwyty, w które został wyposażony, sprawiają, że jego transportowanie z pomieszczenia do pomieszczenia jest lekkie i szybkie.