Moby Blue 1012 BLACK

blue_dot_black_name
MobyBluePasek

DESIGN DLA WYMAGAJĄCYCH

Innowacyjny klimatyzator przenośny z limitowanej czarnej edycji Moby Blue 1012B odmienia nie tylko mikroklimat danego pomieszczenia, ale również jego wystrój.

Moby Blue 1012 Black wychodzi z cienia! Projektanci BLAUPUNKT po raz kolejny udowodnili, że design i nowoczesna technologia idą w parze. Nowa, czarna wersja wielozadaniowego klimatyzatora Moby Blue z 2015 roku, zapewnia optymalne warunki do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz stanowi ekskluzywny elementem dekoracyjny, który podkreśli charakter każdego wnętrza.

Nowoczesny, a zarazem miękki, opływowy kształt, czarny kolor o satynowym połysku oraz smukła obudowa, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zarysowania, zachwyci każdego miłośnika design.

Produkt Blaupunkt posiada certyfikat CE i cechuje się wysoką klasą efektywności energetycznej A+. Daje gwarancję na niskie zużycie energii i potwierdza zastosowanie najnowszych technologii. Czynnik chłodniczy R410a zastosowany w urządzeniu nie wydziela toksycznych substancji – jest ekologiczny.

Klimatyzator nie wymaga profesjonalnej instalacji, a korzystanie z jego funkcji jest wyjątkowo łatwe. MB1012B został wyposażony w kółka oraz wygodne uchwyty, które sprawiają, że przenoszenie go z pomieszczenia do pomieszczenia jest niezwykle łatwe i wygodne. Natomiast pilot zdalnego sterowania oraz czytelny ukryty wyświetlacz w przednim panelu pomagają na optymalne wykorzystanie wszystkich właściwości urządzenia.

Designerski klimatyzator przenośny Moby Blue 1012B odmieni mikroklimat i wystrój Twojego wnętrza!

FUNKCJE
Urządzenie 4 w 1, które chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu zostało rozbudowane o dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort i wygodę użytkowania:

  • QUIET OPERATION gwarantuje wysoką skuteczność przy jednocześnie cichej pracy urządzenia, wyróżniając się na rynku niskim poziomem głośności.
  • SMART FUNCTION – automatyczne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniu, które zwiększa efektywność grzewczą oraz redukuje zużycie energii średnio o 20%.
  • SWING, czyli 4-kierunkowy nawiew umożliwia równomierne rozprowadzenie powietrza we wnętrzu.
  • HIDDEN DISPLAY wyświetlacz wbudowany w przedni panel.
  • WASHABLE FILTER, czyli zmywalny filtr, cechuje się dużą skutecznością. Może być czyszczony samodzielnie przez użytkownika.
  • SLEEP MODE – tryb snu stwarza doskonałe warunki dla nocnego wypoczynku.
  • 24-godzinny programowalny TIMER umożliwia zaprogramowanie klimatyzatora tak, aby włączył lub wyłączył się samoczynnie po upływie ustalonego okresu czasu.
  • SELF-DIAGNOSIS sprawia, że urządzenie samodzielnie wykrywa i wyświetla błędy.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA
Powierzchnię urządzenia
należy wyczyścić wilgotną szmatką, a następnie wytrzeć suchą ściereczką. Natomiast filtr powietrza powinno się czyścić za pomocą odkurzacza lub myć ciepłą wodą z dodatkiem płynu do naczyń. Na koniec sezonu użytkowania należy całkowicie opróżnić zbiornik na wodę oraz wyczyścić filtry.

Model BAC-PO-1012-C06D
Moc Chłodzenie kW(kBTU) 3.5 (12)
Grzanie kW(kBTU) 2.9 (10)
EER/COP 2.72/2.63
Klasa energetyczna UE A/A+
Wydajność osuszania l/h 1.5
Przepływ powietrza m3/h 350
Poziom ciśnienia akustycznego* min./nis./śr./wys. dB(A) 41/42/43/45
Zakres temperatury pracy Chłodzenie oC 18~35
Grzanie oC 13~27
Zasilanie V~/Hz/Ph 220~240/50/1
Moc znamionowa Chłodzenie/Grzanie W 1200/1080
Prąd pracy Chłodzenie/Grzanie A 5.3/4.8
Wymiary jednostki Szer. x Wys. x Gł. mm 435x715x350
Wymiary opakowania Szer. x Wys. x Gł. mm 495x870x405
Waga neto/brutto kg 31/37
Średnica rury wylotowej mm 130
Długość rury wylotowej kg 1500
Obszar zastosowań m2 20~25~30
EAN 5902596575670
Gwarancja 3 lata