Arrifana 15

blue_dot_black_name
Arrifana 15 Pasek

BEZKONKURENCYJNA NAWET W EKSTREMALNYCH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH

Innowacyjne urządzenie szybko i skutecznie chłodzi, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu. Łączy w sobie rozwiniętą technologię, niebanalne wzornictwo oraz wiele innych praktycznych funkcji. Zapewnia spokojny sen oraz fantastycznie radzi sobie w wilgotnych pomieszczeniach, automatycznie usuwając nagromadzoną wodę w formie pary wodnej.

Klimatyzator przenośny stworzony przez inżynierów Blaupunkta jest przeznaczony do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do około 35 m2.

Arrifana 15 została wyposażona w najnowszą technologię MGŁY, co oznacza, że zbiornik wodny nigdy się nie przepełnia. Opróżnienie zbiornika wody jest potrzebne jedynie na koniec sezonu użytkowania. Urządzenie zostało przetestowane w ekstremalnych warunkach klimatycznych Australii przy temperaturze wynoszącej 35oC i wilgotności 85% , osiągając  imponujący wynik. Arrifana w ciągu doby usunęła aż 80 litrów wody.

Urządzenie, posiadające odpowiednie etykiety energetyczne UE oraz certyfikat CE, należy do najwyższej klasy energetycznej A++.

Wyświetlacz LED oraz pilot zdalnego sterowania sprawiają, że obsługa Arrifany 15 jest przyjemna i dziecinnie prosta.

Ponadto mimo zaawansowanej technologii nie potrzebuje profesjonalnej instalacji – jest gotowa do użytkowania natychmiast po zakupie.

W urządzeniu został zastosowany przyjazny człowiekowi i środowisku czynnik chłodniczy R410a.

Arrifana 15  spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników!

FUNKCJE
Urządzenie 3 w 1, które chłodzi, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu zostało wzbogacone o dodatkowe funkcje:

  • DEHUMIDIFICATION SYSTEM, czyli system ewaporacyjny z 4 litrowym pojemnikiem, dzięki czemu skraplająca się woda, nigdy nie przepełni urządzenia.
  • AUTO EVAPORATION SYSTEM polega na automatycznym usuwaniu wody w formie pary wodnej.
  • QUIET OPERATION zapewnia wysoką skuteczność przy jednocześnie cichej pracy jak na tak potężne urządzenie, wyróżniając się na rynku niskim poziomem głośności.
  • TURBO MODE umożliwia osiągnięcie żądanego efektu chłodzenia w imponująco krótki czasie.
  • AUTO RESTART sprawia, że w przypadku przerwy w zasilaniu, po jego przywróceniu klimatyzator powróci do wykonywania wcześniej ustawionej funkcji.
  • 24-godzinny programowalny TIMER umożliwia zaprogramowanie klimatyzatora tak, aby włączył lub wyłączył się samoczynnie po upływie ustalonego okresu czasu.
  • WASHABLE FILTER, czyli 2 wymienne i zmywalne filtry. Mogą być czyszczone samodzielnie przez użytkownika, dzięki czemu urządzenie jest bardziej wydajne.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA
Powierzchnię 
urządzenia
w przypadku zabrudzenia należy wyczyścić suchą i czystą lub zwilżoną ściereczką. Do czyszczenia filtra powietrza może posłużyć odkurzacz lub ciepła woda z dodatkiem płynu do naczyń. Na koniec sezonu użytkowania powinno się całkowicie opróżnić zbiornik na wodę oraz wyczyścić filtry.

Model BAC-PO-0015-C06D
Moc Chłodzenie kW(kBTU) 4.4 (15)
EER 2.62
Klasa energetyczna UE A
Wydajność osuszania 35,RH85% l/dobę 80
Zbiornik na wodę l 4
Przepływ powietrza m3/h 450
Poziom ciśnienia akustycznego nis./śr./wys. dB(A) 43/45/47
Zakres temperatury pracy oC 18~35
Zasilanie V~/Hz/Ph 220~240/50/1
Moc znamionowa W 1680
Prąd pracy A 7.5
Wymiary jednostki Szer. x Wys. x Gł. mm 365x568x775
Wymiary opakowania Szer. x Wys. x Gł. mm 445x735x875
Waga neto/brutto kg 40/51
Średnica rury wylotowej mm 150
Długość rury wylotowej kg 1500
Obszar zastosowań m2 25~30~35
EAN 5902596575687
Gwarancja 3 lata