IFA 2017: Najnowsze technologie klimatyzacyjne smart home marki Blaupunkt

W dniach 1-6 września 2017 roku w Berlinie odbędą się po raz 91. targi IFA – Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD. To jedne z największych targów na świecie. W tym roku firma Blaupunkt Competence Center Aircons Mateko zaprezentuje na stoisku nr 200 w hali 8.1 szerokie spektrum swoich urządzeń klimatyzacyjnych, osuszaczy oraz oczyszczaczy powietrza.

W ostatnich latach marka z niebieskim punktem w logo rozszerzyła swoją ofertę poza tradycyjne radia samochodowe i systemy nawigacyjne. Od 2012 roku technologie rozwiązań klimatyzacyjnych, osuszania i oczyszczania powietrza są dynamicznie rozwijającym się segmentem marki. Blaupunkt obecnie dystrybuuje swoje urządzenia do ponad dziesięciu krajów Europy.

Firma posiada w swojej ofercie klimatyzatory przenośne z serii Moby Blue i Arrifana, oczyszczacze powietrza Lavender oraz osuszacze Vaco. Seria Moby Blue łączy w sobie cztery funkcje: chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację, natomiast Arrifana trzy: chłodzenie, osuszanie oraz wentylację. Urządzenia przenośne nie wymagają profesjonalnego montażu. Produkty linii Lavender oczyszczają niezdrowe powietrze, natomiast Vaco to seria wydajnych osuszaczy.

Na targach IFA zostanie zaprezentowany co najmniej jeden nowy produkt z każdej serii. Urządzenia posiadają różne funkcje, lecz ich wspólną cechą jest wysoka jakość, cicha praca oraz niskie zużycie energii.
Topowym produktem Blaupunkt Competence Center Aircons Mateko jest klimatyzator przenośny Moby Blue 1012W Wi-Fi. Urządzenie oferuje możliwość zdalnego sterowania z każdego miejsca z dostępem do sieci za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikację mobilną można pobrać zarówno na system iOS, jak i Android.

W procesie projektowania i podczas produkcji Blaupunkt zwraca szczególną uwagę na nowoczesne technologie, intuicyjną obsługę materiały odporne na obciążenia oraz na odpowiedni stosunek ceny do jakości. Regularne kontrole, między innymi głośności, staranności wykonania oraz zużycia prądu przez urządzenia, są absolutnym standardem.

Kolejne innowacyjne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, oczyszczania oraz osuszania powietrza są przygotowywane i już niedługo będą dostępne na rynku. Tradycja prawie stuletniej marki jest wciąż rozwijana i wzbogacana. Blaupunkt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, spełnia ich najwyższe oczekiwania oraz podnosi komfort życia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *