KLIMATYZATORY MULTIBT

multiBT

Klimatyzatory multiBT są rozwiązaniem systemowym, umożliwiającym stworzenie rozbudowanego zespołu obsługującego kilka pomieszczeń jednocześnie. Są zaprojektowane w taki sposób, by agregat chłodniczy mógł obsługiwać wiele jednostek wewnętrznych. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych upodobań można stosować różne rodzaje jednostek wewnętrznych, czyli ścienne, przypodłogowe, podsufitowe, kasetonowe czy kanałowe. Powietrze jest rozprowadzane do wnętrz specjalnymi kanałami, które są zakończone anemostatami na ścianie, suficie lub w podłodze. Na tego typu rozwiązanie warto zdecydować się już na etapie projektowania lub budowania domu.

System multiBT daje możliwość w łatwy, niezwykle wydajny sposób zbudować modułowy system klimatyzacji, który pozwala na podłączenie aż do pięciu różnych jednostek. Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostką zewnętrzną a jednostkami wewnętrznymi wynosi aż 15m2, podczas gdy suma odległość jednostek wewnętrznych nie powinna przekraczać 75m.

Urządzenia multiBT są świetną alternatywą klimatyzatora typu split wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania kilku jednostek zewnętrznych na elewacji, balkonie lub dachu. Instalacja jednego agregatu chłodniczego, pozwala zaoszczędzić miejsce i w znacznym stopniu zmniejszyć zużycie energii w porównaniu do urządzeń mono split.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *