NOWOŚĆ! MOBY BLUE 1012 BLACK LIMITED EDITION

Moby Blue Black in Room

Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu innowacyjny klimatyzator przenośny Moby Blue 1012 BLACK Limited Edition. Nowa, czarna wersja wielozadaniowego urządzenia Moby Blue z 2015 roku zapewnia optymalne warunki do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz stanowi ekskluzywny element dekoracyjny, który podkreśli charakter wyjątkowego wnętrza.

Moby Blue 1012B skierowany jest do Klientów, którzy chcą żyć i pracować w idealnym środowisku, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Poza doskonałymi parametrami technicznymi urzeka się niebanalnym, ponadczasowym wzornictwem.

Prosta, a zarazem miękka, opływowa, błyszcząca obudowa w czarnym kolorze, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zarysowania, zachwyci wszystkich miłośników designu. Pomimo interesującej formy nie rzuca się przesadnie w oczy i dobrze komponuje się z każdym stylem oraz kolorem wnętrza. Nowoczesny charakter urządzenia podkreśla HIDDEN DISPLAY, czyli dyskretnie wkomponowany wyświetlacz LED, emitujący delikatne światło podczas pracy klimatyzatora.

Urządzenie MB 1012B  to idealne rozwiązanie dla niedużych przestrzeni mieszkalnych i biurowych o maksymalnej powierzchni ok. 30m2. Poza standardowymi funkcjami, takim jak: chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylacja, posiada szereg zaawansowanych opcji, które regulują jego pracę, podnosząc komfort i wygodę użytkowania.

Dowiedz się więcej o Moby Blue 1012 BLACK Limited Edition: LINK

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *