KLIMATYZATOR PRZENOŚNY

zdjęcie podstrona klimatyzator przenosny

Klimatyzator przenośny jest doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o małych i średnich obciążeniach cieplnych. Z powodzeniem może zastąpić klimatyzator stacjonarny. Jego niewątpliwą zaletą jest rozmiar oraz elastyczność zastosowania, a także niższa cena niż w przypadku klimatyzatorów mocowanych na stałe oraz brak kosztów montażu i ewentualnego remontu pomieszczenia.

Najpopularniejszym rodzajem klimatyzatorów przenośnych jest urządzenie typu monoblok, w którym układ chłodniczy znajduje się w jednej obudowie, dlatego bez trudu można go przemieszczać. Instalacja urządzenia polega na wysunięciu rury usuwającej gorące powietrze z klimatyzatora przez okno lub drzwi balkonowe i podłączenie go do sieci elektrycznej.

Wiele modeli klimatyzatorów mobilnych posiada szereg dodatkowych funkcji, dzięki czemu nie tylko przynoszą ulgę w upalne dni, ale również osuszają i wentylują powietrze w pomieszczeniu oraz pracują w różnych trybach: chłodzenia i grzania. Nowoczesne modele są niezwykle ciche oraz posiadają pilot do zdalnego sterowania.

Charakterystyczna cechą współczesnych klimatyzatorów mobilnych jest nowoczesne wzornictwo, które sprawia, że dobrze prezentują się one we wnętrzach. Dzięki smukłej, kompaktowej obudowie świetnie komponują się zarówno z minimalistycznym, jak również bardziej tradycyjnymi aranżacjami. Niewielkie wymiary, niska waga oraz kółeczka lub uchwyty, ułatwiają przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami oraz schowanie go w okresie, kiedy z niego nie korzystamy, czyniąc urządzenie przenośne wyjątkowo funkcjonalnym.

Poznaj przenośne klimatyzatory marki BLAUPUNKT:


Moby Blue 1012 Black Limited Edition

Moby Blue 1012W
Moby Blue 1012
Moby Blue 0909
Arrifana 07
Arrifana 15
Arrifana 08C

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *