INNOWACYJNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

akademia-zdrowia-blaupunkt-polska-mateko-lavender-2041

Z powodu rosnącej szczelności naszych domów coraz ciężej usunąć z wnętrz nieprzyjemne zapachy, kurz czy wirusy. Nowe budynki wyposażone w „nieoddychające” okna i słabo wentylowane pomieszczenia, powstają za pomocą tanich materiałów, które emitują szkodliwe toksyny.

Nowoczesne oczyszczacze powietrza opierające się na zasadzie działania specjalnych filtrów, wspomaganych przez jonizatory i lampy UV, wychodzą naprzeciw wymaganiom współczesnego Klienta. Zatrzymują pyłki, kurz i alergeny oraz sierść zwierząt i dym tytoniowy, niszczą bakterie, wirusy i zarazki, redukują opary toksyczne, nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne, a także aktywnie jonizują powietrze.

Zanieczyszczone powietrze zasysane jest do wnętrza urządzenia, w którym poddane jest kilkustopniowej filtracji. Następnie odświeżone powietrze, pozbawione szkodliwych dla zdrowia składników i przykrego zapachu, zostaje wydmuchane przez urządzenie.

Współczesne oczyszczacze charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii, które poza niskim kosztem eksploatacji, intuicyjną obsługą i cichą pracą cechują się ponad 99% skutecznością przy oczyszczaniu powietrza.

Posiadają także liczne walory estetyczne. Pasują zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych jak i tradycyjnych wnętrz. Są lekkie i ergonomiczne. Zajmują mało miejsca, a niektóre z nich mogą pełnić funkcję niemal dekoracyjną.

Poznaj nowoczesne oczyszczacze powietrza marki BLAUPUNKT:

  • Lavender 1224: LINK
  • Lavender 2041: LINK

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>